Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin İletişim Formu - Müşteri Adayı Açık Rıza Metni

İş Merkezleri Yönetim ve İşletim A.Ş. (“Offis Mekan”, “Şirket” veya “Veri Sorumlusu”) veya yetkilendirdiği üçüncü şahıslar tarafından 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun (“Kanun”) ilgili hükümlerine uygun olarak hazırlanan “Kişisel Verilerin Güvenliğini Sağlama, Saklama ve İmha Politikası” ve “Kişisel Verilen Korunmasına İlişkin İletişim Formu Aydınlatma Metni” sınırları çerçevesinde, Müşteri adayı kişisel verilerini;

  • İletişim formu ile “Offis Mekan”dan ticari koşullar ve Offis Mekan tarafından müşterileri ile sözleşmesel ilişki kurulması halinde yararlanılacak imkanlar konusunda bilgi edinmek isteyen Müşteri adayları (Veri Sahipleri) ile iletişim kurulması,
  • Müşteri iletişim faaliyetlerinin yürütülmesi,
  • Reklam / kampanya / promosyon süreçlerinin yürütülmesi,
  • Yatırım süreçlerinin yürütülmesi,
  • İş stratejilerinin planlanması ve icrası,
  • İş geliştirme süreçlerinin organize edilmesi ve yürütülmesi

amacıyla işlemektedir. Amaçla sınırlılık ilkesi gereğince ilgili kişisel veriler işlenebilir veya işlenmek üzere yurt içindeki ve yurt dışındaki üçüncü kişilere (yazılım servis sağlayıcıları, e-posta hizmet sağlayıcıları, iş geliştirme amacıyla kullanılan elektronik platformları, veri zenginleştirme/tekilleştirme faaliyetlerinde bulunulması amaçlarıyla Şirket’in bağlı olduğu grup şirketler bünyesindeki Türkiye İş Bankası ve iştiraklerine) transfer edilebilmektedir.

Bu kapsamdakendi özgür iradem ile aydınlatma metninde açıklanan ilgili kişisel verilerimin işlenmesini, ilgili süreç kapsamında işlenme amacı ile sınırlı olmak üzere kullanılmasını ve paylaşılmasını, gereken süre zarfında saklanmasını, kanun kapsamında hangi haklara sahip olduğum hakkında bilgilendirildiğimi ve bu hususlar hakkında tarafıma gerekli aydınlatmanın yapıldığını, “Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin İletişim Formu Aydınlatma Metni” okuduğumu, anladığımı ve anlamadığım hususlarda aydınlatıldığımı, tüm bunların ilgili mevzuat hükümlerine uygun bir şekilde yapıldığını KABUL VE BEYAN EDERİM.

Kişisel verileriniz, şirketimiz veya şirketimiz adına veri işleyen gerçek ya da tüzel kişiler tarafından; internet sitesi, açık rıza onay formları, her türlü bilgi formları, başvuru formları, mobil iletişim araçları, kullandığımız yazılım programları ve/veya bunlarla sınırlı olmamak üzere sözlü, yazılı veya elektronik kanallar aracılığı ile açık rızanız ile toplanmaktadır. Bu bilgiler, ticari ve idari faaliyetlerimizin, iş ve sosyal hayatı düzenleyen yasalar çerçevesinde sunulabilmesi ve bu kapsamda şirketimizin ticari hayatını sürdürebilmesi ve yasalardan doğan mesuliyetlerini eksiksiz ve doğru bir şekilde yerine getirebilmesi gayesi ile edinilir.

Kişisel verileriniz, Kanunda açıkça belirtilmedikçe, verinin saklanması için geçerli sebebin varlığının devam etmesi haline kadar saklanacaktır. Kişisel verinin korunmasına ve işlenmesine gerek kalmaması durumunda, Şirketimizce derhal bahse konu veri silinecek veya anonim hale getirilecektir.

"Sık Sorulan Sorular"

Toplantı

Üye olmandan da ihtiyacınıza göre kiralama yapabilirsiniz.

Toplantı odalarını ihtiyacınıza göre saatlik, yarım gün ya da tam gün olarak kiralayabilirsiniz.

Toplantı odalarımızın birçoğu gün ışığı alıyor.

Toplantı odalarımızın kat bahçeleriyle bağlantısı yoktur.

Tüm toplantı odalarımızın içerisinde HD TV, yazı tahtası bulunmaktadır.

Su, çay, kahve ve bitki çayı toplantı hizmetimizde ücretsiz bulunmaktadır.

Tüm teknik ekipmanlar ve su, çay, kahve ve bitki çayı toplantı ücretine dâhildir.

2 kişiden 10 kişiye kadar toplantı odası hizmeti sunulmaktadır.

Etkinlik

150 kişiye kadar etkinlik alanı hizmeti sunulmaktadır.

Talepleriniz doğrultusunda anlaşmalı firmalarımız ile catering hizmeti vermekteyiz.

CoWorking

Coworking alanında çalıştığınız masada eşyalarınızı bırakabilmeniz için Özel Masa üyeliğinizin olması gerekmektedir.

Kendinize özel kilitli dolap kiralayabilirsiniz.

Ortak çalışma alanlarında farklı sektörlerde iş yapan şirketlerle, freelancerla tanışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Ayrıca üyelerimiz için düzenlediğimiz etkinliklerimize katılarak kendinizi geliştirebilir ve eğlenebilirsiniz.

Coworking alanı kullanan üyelerimizin ücretsiz toplantı odası kullanım hakkı bulunmamaktadır. İhtiyacınız doğrultusunda toplantı odalarını kiralayabilirsiniz.

Sanal Ofis

Yeni şirket kuruluşlarında kimliğiniz yeterlidir. Adres taşıma işlemlerinde ise güncel vergi levhası, imza sirküleri ve ticaret sicil gazeteniz gereklidir.

Şirketinizin bağlı olacağı vergi dairesi bulunduğu konumu kapsayan vergi dairesine bağlıdır.

Vergi dairesi yoklaması şirket kurma sürecinin son aşamasıdır. İmzalanan sözleşmenin vergi dairesine teslim edilmesinden sonra adres teyidi için üye lokasyona vergi memurunun kontrole gelmesiyle birlikte üye adreste olduğunu teyit eder ve açılış işlemi tamamlanır. Üyenin yoklamayı kaçırması halinde üye Vergi Dairesinden yeniden yoklamaya gelinmesi için randevu talebinde bulunabilir.

Çağrı Karşılama hizmetinden yararlanmak isterseniz ek hizmet olarak şirketiniz için çağrı karşılama hizmeti alabilirsiniz. Şirketinize özel bir numara tahsis edilir, gelen çağrılar şirket isminizle karşılanır. Tercihinize göre size telefonla ya da maille aktarılır.

Hazır Ofis

Faturalandırma ve ödemeler aylık olarak gerçekleştirilmektedir. Ödemeler Offis Mekan uygulaması (APP) üzerinden yapabilirsiniz.

Posta ve kargolarınız size teslim edilmemesi durumunda, ekibimiz tarafından bilgilendirme maili gönderilir ve belirli bir süre kargo odasında saklanır.

Aylık, 3 aylık ve 6 aylık kiralama yapabilirsiniz.

4-6 kişilik toplantı odalarını ayda 10 saat ücretsiz kullanabilirsiniz.

Hazır ofis üyeleri kendi ofislerinde ya da oturma alanlarında misafir etmek koşuluyla diledikleri sürede misafirlerini ağırlayabilirler. Ancak misafirin düzenli olarak gelip çalışmaya başlaması durumunda kişi sayısı olarak eklenmektedir.

Hazır ofis üyeliğinin başlaması için 1 aylık üyelik bedeli kadar teminat bedeli alınmaktadır.